120 Ay Vade İle 80.000 TL Konut Kredisi Hesaplama

Birçok insanın arzu ettiği rüyalar arasında ev sahibi olmak vardır. Ev sahibi olmak çok uzun ve yoğun bir dönem olarak kabul edilebilir. Bir ev sahibi olmak için birçok insan akrabalarından para almayı tercih eder. Bununla birlikte, özellikle büyük şehirlerde, konut fiyatlarının aşırı yüksek olması, akrabaları belli bir noktada devre dışı bırakabilir. Konut kredisi, müşteriye bir konut kredisi vermek için banka tarafından verilen bir kredi çeşididir. Bu kredilerin faiz oranları oldukça düşüktür. Bununla birlikte, yüksek kredi tutarları nedeniyle geri ödeme oranları oldukça yüksek olabilir.

Her bankanın kendi kredi faiz oranı vardır. Bankalar, kullanıcı için belirlenen formalitelere uygun olarak tüm ev fiyatını karşılamaz. Ev uzmanlığının değerinin dörtte birinin müşteri tarafından karşılanmasını bekler. Buna insanlar arasında peşinat denir. Krediyi bankadan çekmek için gerekli desteği biriktiren müşteri, daha sonra kredi talep etmek üzere bankaya başvurabilir. Bankalar avanslarını değerlendirerek müşterilerine kredi desteği sunmayı tercih etmektedirler.

Garanti Bankası Konut Kredisi 120 Ay Vadeli ve 80.000 TL

Garanti Bankası’ndan 120 ay vadeli 80.000 TL’lik bir kredi almak isterseniz 1.12 TL faiz oranından yararlanabilirsiniz. Toplam ödeme tutarı 147 bin TL olacak ve bu kampanyada 1.310 TL aylık ödemesi olacak. Denizbank’ta 1.14 faiz oranı tutarında bir konut kredisi alabilir ve kredinizin tutarını 148 bin TL olarak geri ödeyebilirsiniz. Yapı Kredi’nin konut kredileri, satın alabileceğiniz bankalar arasındadır. Yapı Kredi, 148.000 TL’lik bir müşteriyle, 1.12 TL faiz oranı ile 80.000 TL konut kredisi kullandırmakta. Kredi maliyetleri, bankadan bankaya değişiklik gösterebilir.


120 Ay Vadeli Finansbank Konut Kredisi 80.000 TL

Finansbank ile de çalışmak isterseniz 1.20 tl faiz oranından yararlanabilirsiniz. 152 bin TL ödeyeceğiniz kredi 120 ay vade ile hesaplanır. 1.10 TL faiz oranı ile Vakıfbank konut kredisi alabilecek bankalar arasındadır. 145.000 TL tutarında geri ödeme yaparak kredi çekebilirsiniz. Akbank ve Halkbank’ın faiz oranları 1.13 TL’dir.


No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir