15.000 TL KREDİ

15.000 TL’lik krediyi nereden bulabilirim? 15.000 TL’lik bir kredi için başvurduğunuzda, bu krediyi almak için geri ödemeleri karşılamak için belgelendirilebilir bir maaşınız olmalıdır. Bu nedenle, resmen gösterilen iş yerinde çok para kazanmış olabilirsiniz. Bununla birlikte, bankalar bu bildirimi belgelemenizi istiyor. Örneğin, asgari ücretle çalışıyorsanız, 15,000 TL kredi alamazsınız. Peki, bu durumda ne yapabilirsiniz?

Bankalardan 15.000 TL’lik bir kredi almak istiyorsanız ve bu miktarı ödemek için bir maaş ödeyemezsiniz, işyerinizden çok daha yüksek bir kazanım elde ettiğinizden bir resmi mektup alabilirsiniz. Bu yazıyı almak için, şirketin sahipleri imzalayıp onaylamalıdır.

Dolayısıyla, sadece bu yazıyı siz veremezsiniz, verseniz bile banka bunu kabul etmez. Bu bağlamda, şirketinizin sahibi ile konuşabilirsiniz. Eğer tüm yöntemlere rağmen, bankalardan kredi alamazsanız, borç alabileceğiniz konuşabilirsiniz. Notlarınızı, her ay için bir adet işlem yaparak, dönem borcunuzu ödeyerek vb. Ödeyerek kullanabilirsiniz. 


No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir