Creditwestbank Konut Kredisi

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olabilirsiniz. Çünkü nakit bulma ve şu anda bir ev satın almak o kadar kolay değil. Bankaların bize verdiği krediler sayesinde ev sahibi olabilmemizin nedeni budur. Bu nedenle, hangi bankanın kullandığı konut kredisini kullanmamız çok önemlidir. Çünkü, eğer diğer bir bankanın konut kredisi daha uygunsa, ödemelerimizde daha rahat oluruz. Çok az durumda, konut kredileri faiz oranları bankadan bankaya değişir. Bu nedenle çok iyi araştırmamız gerekiyor. Creditwest Bank’dan bir konut kredisi kullanabiliriz. Creditwest Bank’ı tanımayanlar için kısa bir geçmişini araştırdım. 1994 yılında Creditwest Bank, Altınbaş Holding’in finans sektöründe ki ilk şirket oldu. Merkezi, Lefkoşe’de.

Creditwest Bank Türkiye İş Bankası, Finans Bankası, Ekonomik Bankası, Denizbank, İNG Bank, Şeker Bank ve Akbank ile yapılan yazışma ilişkileri sayesinde müşteriler, akreditifler ve yabancı garantiler de dahil olmak üzere her türlü yabancı bankacılık hizmetlerini yürütüyor. Güçlendi ve istikrarı arttı.

KKTC en büyük yerel bankadır. Kıbrıs’ta toplayan kaynaklar ticari ve bireysel krediler olarak KKTC halkının ekonomisine tahsis edilmiştir. Creditwest Bank’tan konut kredileri 180 aya bölünebilir. Diğer bankalarda konut kredileri maksimum 120 ay vade ile verilir. Bu, konut kredisinin 180 aylık olgunluğu sayesinde daha az taksitle daha kolay ödeme yapabileceğiniz anlamına geliyor. En iyi ve en avantajlı taraf konut kredileri için % 0,66’dan başlayan faiz oranları ile verilir. Bitmemiş olsa bile, yani konut satın alımlarında projenin altında bile, kredi başvurularında bulunabilirsin. Diğer bankalardan böyle bir kredi başvurusunda bulunmanıza izin verilmiyor. Çünkü evin bankasından bir uzman bulacaksınız ve evinizin değerine bakacaksınız.

Creditwest Konut Kredisi Hesaplama Sistemi

Size uzman onay verirse, banka konut kredinizi onaylar. Fakat CreditWest Bank halen yapım aşamasında olan eviniz için bile kredi desteği sağlamaktadır. Tabii ki, konut kredisinden alabilmek için KKTC’de ikamet etmelisiniz. Creditwest Bank’dan doğum belgeniz, maaş faturanızı, adres onay belgenizi ve kayıtlı kart makbuzunuzu kullanarak bankanıza en yakın şubede ikamet kredisi bulabilirsiniz. Konut kredisi sorgusu hakkında daha fazla bilgi için +90 392 678 00 00 numaralı telefondan konut kredisi talebi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Başvuru sahipleri Türkiye’de yaşayan ancak KKTC’den ev sahibi olmak isteyen ve orada yaşamlarını sürdürmek isteyen kişiler tarafından kabul edilmektedir.


No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir