Enpara Bas Biriktir Butonu

Enpara bas birikimi hesabı QNB Finansbank tarafından sağlanan bir hizmettir. QNB Finansbank müşterisi iseniz, bu uygulamanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Değilseniz, en yakın QNB Finansbank şubesine gidip bir müşteri olabilirsiniz. Yada QNB Finans Bank WEB sitesinde müşteri olmak istiyorum formunu doldurarak bir müşteri olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri doğru zamanda size ulaşacak ve belgelerinizi imzalatacak. Enpara bas biriktir hesabı, birikiminizi eğlenceli hale getiren bir internet bankacılığıdır. Büyük parayla öğle yemeği yemek zorunda değilsiniz. Hatta hesabınızda 0 TL ile başlayabilirsiniz. Birçok kişi tasarruf konusunda çok başarılı olamayabilir. Çünkü parayı altına harcama ihtimalimiz yüksek. Bir bankaya yatırım yaparsanız, büyük bir depozito hesabı açacak paranız olmayabilir. Ama Enpara bas çok farklı bir yöntemdir. Çünkü burada günlük veya haftalık küçük kazançlar toplayabilirsiniz.

Enpara Bas Biriktir Hesabı

Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Örneğin sigara içiyorsunuz, ancak bırakmak istiyorsanız, nihai sonuç bırakacaksınız. Ve sigaraya harcadığınız parayı biriktireceksiniz. Bu tür birikim sizi teşvik edebilir. Örneğin, boşa verdiğiniz her gün 10 TL, Sigara bırakmak için bir sebep olacak ve eğlence birimi yapma fırsatı bulacaksınız. Böylece sağlığınız ve cebiniz için bir şeyler yapmış olacaksınız. Böylece ayda 300 TL alacaksınız. Finansbank bu birikimle ilgisini daha da artıracaktır. Burada böyle küçük birikimler yapabilirsiniz. Belki her ay 300 TL verirseniz yapamazsınız. Ama bu çok kolay gelebilir. Ve en güzel yanı, bu birikimi kolaylıkla harcayamayacağınızdır.

Bu nedenle QNB Finansbank bazı kısıtlamalar getirdi. Paranızı kullanmak için, önce depozito hesabınızı aktarmanız gerekecek ve sonra bunu kullanabileceksiniz. Yada QNB Finans Bank’a bir yatırım yaptınız, enpara bas birikimi olarak yükleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar tasarruf seçebilirsiniz. Sorularınızı 0850 222 3663 müşteri servisinden öğrenebilirsiniz.


No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir