Kredi Notu 543-650-850

Kredi derecelendirme aralığını biliyor musun? Size verdiğimiz rakamlardan hangisinin benzeri veya benzeri bir şey olduğunu merak ediyor musunuz? Zaman zaman spesifik ihtiyaçlarımız için paraya ihtiyacımız vardır ve ihtiyaçlarımız için neye ihtiyacımız olduğu sorulmaktadır ve tasarruf etmemiz durumunda size herhangi birine teşekkür etmemize karşın borçlu için banka borç vermekteyiz ama son hep olumlu olacaktır Bu uygulamalar yapılırken. Bu durumda, kredi notu devreye girilir, puanınız belirli bir puanın üzerinde değilse, kredinizin pozitif çıkma ihtimali olmayabilir. Bu nedenle, bir kredi notu öğrenme uygulaması yapmanız ve buna göre hareket etmeniz en iyisidir. Bununla birlikte, kredi puanınızı bilmeniz ve içinde bulunduğunuz seviyeyi bilmeniz gerekir.

Örneğin ; 543 veya 650 kredi notunuz var, bu puanın çok iyi olduğunu ve kredinizin onaylandığını düşünebilirsiniz, ancak değil. Puan aralığına baktığınızda, bu puanların çok olumsuz olduğunu göreceksiniz.
0-799 arasındaki puanlar bankalar için en riskli ve hiçbiri olumlu değil. Bir başkasının puanı 850 diyelim. Bu puana sahip olanlar riskli bir grupta ancak garantör yerine diğerlerinden ipotek göstererek kredi alabilirler.


No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir