Kredili Mevduat Hesabı Olan Bankalar 2017

Acil paraya ihtiyaç duyulduğunda akla ilk gelenler olur ve kredi servisleriyle her zaman kredi elde etmek mümkün değildir ve daha kolay bir şekilde para bulmamız gerekir. Bu ve benzeri durumlarda akla gelen başka bir bankacılık hizmeti de kredi hesaplarıdır. Bu yöntem sayesinde yirmi dört bankamızdan yedi gün süreyle borç alabiliriz. Bu nedenle, bu hizmetten yararlanabilmek için çok sayıda insan kredi mevduatı hesaplı bankalar arıyor ve bu yerlerden hizmet almak istiyor.

Bu hesabın açıklanması gerekiyorsa, bankada bulunan hesap, ayrıca, istediğimiz zamanı azaltmak ve bu hizmetle ilgilenmek için kullanacağımız hesap türü olarak tanımlanır. Daha açık bir şekilde açıklamamız gerekirse, bankamızın bankamızda tanımladığı ek hesaplar, banka hesabımızda kullanmak zorunda kalmamakla birlikte, banka tarafından belirlenen limitler dahilinde borçlanma hizmetidir. Aldığımız bu para, geri ödeme yapılıncaya kadar günlük olarak ödenecek ve katılan banka tarafından hizmet bankasına tahsil edilecektir.

Doğrudan hesaba katılan bu kredi temelli mevduat hesabından yararlanmak istiyorsanız, acil bir durumda bankaya gitmek zorunda kalmazsınız ve aşağıda bir kredi başvurusu oluşturursunuz:

TC Ziraat Bankası,
Halk Bankası,
Denizbank,
ING Bank,
Alternatif Bank,
Odeabank,
Akbank,
Vakıf Bankası,
HSBC Bank,
Finans Bank,
İş Bankası,
Pozitif Banka,
Garanti Bankası,
Yapı Kredi Bankası,
Aktifbank,
Şekerbank ve
Türkiye Bankası’dır.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta, bu hizmete uygulanan faiz oranının kredi faiz oranlarının çok daha üstünde olmasıdır. Bir diğer konu, bu ilginin günlük olarak uygulanması. Kullanım koşulları açısından normal kredi hizmetlerine kıyasla önemli avantajlar sunan bu ek hesap uygulamasının, ödemenin içindeki normal kredilere kıyasla çok daha yüksek tutarda faiz ödememizi gerektirdiği için çok yararlı olmadığı görülmektedir. Ve ilgi süreçleri.


No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir