Money Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Günlük yaşamımızda birçok alanda kredi kartına ihtiyacımız var. Kartlar doğru kullanıldığında kredi kartı kurtarıcı olabilse de, kart yanlış kullanıldığında taşıyıcıya büyük zarar verebilir. Bankalar tarafından belirlenen kredi kartları için bir kart limiti ayarlanır. Bu kart sınırına ulaşılıncaya kadar alışveriş yapabileceğiniz anlamına gelir.

Money Bonus Card Kullanıcıları Kart Ücreti

Bankalar müşterilerine kredi kartı çıkarıyorlar. Müşteri kartına sıklıkla kampanyalar yapılır ve kartın avantajları ön plana çıkarılır. Gerçekten de, birçok kredi kartının çok avantajlı özellikleri var. Her bankanın kendine ait düzinelerce kredi kartı türü vardır. Müşteriler ayrıca kendileri için en uygun özelliklere sahip olan ve kullanmayı istedikleri kredi kartını seçmekte özgürdür. Son derece avantajlı kampanyalarla bankalar için birden fazla kredi kartı olması çok iyi bir özelliktir. Bunlardan biri, avantajlı kampanyalarıyla müşterilere fayda sağlayacak Money Club kredi kartı.

Money Bonus Kredi Kartı Özellikleri ve Yararları – Kampanyalar

Money Bonus tarafından yaralanacak 1000’den fazla kampanya var. Bonus özellikleri diğer kartlara kıyasla üç kat fazladır. Ve bu kredi kartı Garanti Bankası’nın bir kredi kartıdır. Money Bonus kredi kartıyla Migros, Tansaş Migros 5M gibi büyük alışveriş marketlerinden yaptığınız satın alımlarla çok iyi puan kazanabilirsiniz ve sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Otomotiv endüstrisindeki ekstra taksit özelliklerinden yararlanırken, Grader kampanyalarınızda ekstra% 10 indirimden de yararlanacaksınız. Bunun dışında, holiday.com’da tatil amaçlı alışveriş yapmak için 100 TL indirim uygulayamasından yararlanırsınız. En popüler markalardan biri olan Michael Kors,% 50’ye varan indirimle Money Club’da olacak. Çeyiz alım satımı yapan ya da evlerini yeniden inşa etmek isteyenler için Bernardo’da oldukça heyecan verici bir kampanya var. Alışverişte 9 taksit imkânı olacaktır.

Karta başvurmak son derece basittir. Garanti’nin resmi web sitesine girebilir ve internet üzerinden başvurabilirsiniz. Şubelere giderek bir Money Club kredi kartı başvurusu yapmak mümkündür. Aynı zamanda, ödemeyi kredi kartı ile erteleme seçeneğine de sahip olacaksınız. Avantajlarından yararlanmak için Garanti Bankası’nı ziyaret edebilirsiniz.


No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir