N kolay Kart Başvurusu

Aktif Bank, Türkiye’de en hızlı bankacılık hizmeti veren ve çevrimiçi hizmetleri en iyi şekilde kullanan bir kurum olan N Kolay’dır. Aktif Bank’ın garantisine ek olarak, N Kolay, konut sahiplerine çeşitli avantajlar sunmanın yanı sıra, kredi kartı ve kredi imkânlarıyla yepyeni hizmetler sunmaktadır. N Kolay kredi kartıyla nakit avans çekebilir, satın alımlarınızda taksit imkânları kullanabilirsiniz ve Türkiye üzerinden kontrat noktalarında puan kazanabilirsiniz.

N Kolay bir kredi kartıyla internette çok hızlı işlem yapabilirsiniz. N Kolay kart sayesinde bankada kredi için beklemek zorunda değilsiniz. N Kolay kart sahibi olanlar, kredi derecelendirmesi düşük olsa bile faizsiz bir dosya olmadan hızlı ve pratik bir şekilde borçlanabilirler.

Ayrıca, bu kredileri Aktif Bank’ın ATM’lerinden hızlı bir şekilde çekebilirsiniz. 50 bin TL’ye kadar alinabilecek krediler N Kolayca basit bir kart ile nefes alabilir ve sonraki dönemlerde nefes alabilirsin. Avantajlarından yararlanmak için kredilerinizi, N Easy Card’ı ve Passolig kartınızı kullanın!


No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir