Ülkemizde Faizsiz Bankacılık Uygulamaları

Ülkemizde hizmet veren birçok banka olduğu için, bu bankaların çoğu ilgiyle ticaret yapmaktadır. Bu durum, faiz oranına karşı hassas olan insanlar için çok zordur ve bu nedenle, bu insanlara çözüm önerileri sunmak amacıyla faizsiz bankacılık uygulamaları ülkemizde ortaya çıkmaya başlamıştır. Zaten çok büyük bir çoğunluğu Müslüman olan faizle harekete geçmek istemeyenler için büyük ve önemli bir gelişme olan bu durumda birçok insanın bankacılık işlemlerini daha kolay yapması mümkündür.

Bu bilgi açıklanırken faizden uzak durmak isteyenlerin hizmet alabilecekleri bankalar aşağıda listelenmiştir;

Kuveyt Türk Katılım Bankası

Bankanız, bankacılık işlemlerinizde akla gelebilecek hemen hemen her bankacılık işlemini sunarak uzun yıllardır bankanızın ülkesinde hizmet veren katılıyor bankalar arasındadır. Faiz hakkında hassas davranıp bu sebeple bankalardan hizmet reddedilirse, bahsedilen bankayla çok rahat koşullarda hizmet alabilirsiniz. İletişim bilgileri; Www.kuveytturk.com veya 444 0 123, 0 850 251 0 123 çağrı merkezleri.

Albaraka Türk Katılım Bankası

Ülkemizin çıkarına olan bu bankada faizsiz bankacılık hizmeti sunan bankalar arasında yer alarak uzun yıllar çalışmaya devam etmektedir. Bankacılık hizmetlerinden yararlanırken faiz veya faiz ödememek istemiyorsanız, bu banka sizin için en iyi seçim olacak. Dahası, tüm bankacılık hizmetlerini kolaylıkla sunan bir bankadır. İletişim bilgileri; Www.albaraka.com veya çağrı merkezi 444 5 666.

Ziraat Katılım Bankası

Ülkemizin en köklü bankası olan TC Ziraat Bankası’nın hizmet alanı olan bu banka, yeni kurulmuş olmasına rağmen en çok tercih edilen katılım bankalarından biri haline gelmiştir. Bankacılık işlemlerinizi Ziraat Bankası’ndan herhangi bir faiz ödemeden halletmek isterseniz, iletişim bilgileri www.ziraatkatilim.com veya 0 850 220 50 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası

Vakıfbank’ın en çok tercih edilen bankalarından biri olan faizsiz hizmet uygulaması, yeni kurulmuş olmasına rağmen diğer katılım bankaları ile rekabet halindedir. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen www.vakifkatilim.com veya 0 850 202 1 202 numaralı telefonu ziyaret ediniz.


No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir