Ziraat Bankası Senetle Kredi Veriyor Koşun

Türkiye’nin en yeni ve farklı kredi imkânlarını sunan banka olan TC Ziraat Bankası, bir yenilik daha imzalayarak uygun kredi vermektedir. TC Ziraat Bankası’nın en yeni kredi ürünleriyle bireysel ve kurumsal nakit sorunlarını hızlı ve kolay bir şekilde çözebilirsiniz. TC Ziraat Bankası kredileri ile çok uygun ödeme seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

Bu krediyle, işletmenizin nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilir ve rahat nefes alabilirsiniz. Özellikle şirket şirketleri için sunulan Menkul Değer Avans Peşin Kredisiyle birlikte, işlem portföyünüz için uygun faiz oranları ile geri ödeme fırsatları alabilirsiniz. Böylece esnek ödeme planları ve uygun faiz oranları elde edersiniz.
TC Ziraat Bankası Menkul Kıymet Kredisi Başvurusu

Bu kredi ile ödeme duraklamasından kaynaklanmayan ve gerçek ticari işlemlerden kaynaklanan döviz bonolarının Ziraat Bankası şubelerini bilgilendirmek için kullanabilirsiniz. Bu bildirimlerin yalnızca faiz yöntemini uygulayabilirsiniz. TC Ziraat Bankası, esnaf, KOBİ’ler, özel sektör çalışanları ve devlet memurları için verilen kredide Spot Para Kredisi de vermektedir.


No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir